English

dziennik diary   Krajobrazy18 kwietnia 2013

  Dwa krajobrazy z zachodem słońca koło Przęsocina.   Ślimak14 kwietnia 2013

  Wczoraj deszczowa wiosna, a dzisiaj już słoneczne lato. Obudzony z zimowego snu ślimak podczas zachodu słońca:

   Konary14 kwietnia 2013

  Piąta akwarela - obalone konary w pobliżu szczecińskiego Skolwina. Zrobiłem szkic i fotkę na miejscu tydzień temu, a dzisiaj udało mi się skończyć obraz.

   Martwa natura6 kwietnia 2013

  Pogoda nie rozpieszcza, to okazja do malowania martwej natury. Wydaje mi się, że wiadomo, co jest na obrazie, jednak nie jestem zadowolony, szczególnie z cieni.   Mch30 marca 2013

  Dzisiejsza fotka łodyżek mchu, prosto z domowego zacisza;

   Most24 marca 2013

  Druga akwarela. Najpierw szperałem w internecie w celu znalezienia zdjęć akweduktów lub wiaduktów, jednak zmieniłem koncepcję i zdecydowałem się na most. Popatrzyłem jeszcze na swoje zdjęcia mostu z Awinion i zabrałem się do konstrukcji. Całkiem szybko mi poszło, bo jeszcze tego samego dnia udało mi się sfotografować gotowy obraz.
  Podobają mi się efekty akwareli, tym bardziej, że - w przeciwieństwie do akryli - nie widać tak bardzo amatorszczyzny którą uprawiam :]
Wyszły mi całkiem prowansalskie klimaty;

   Przęsocin zza pola pszenicy23 marca 2013

  Pierwsza porządna akwarela - widok na Przęsocin z punktu usytuowanego zza pola pszenicy. Użyłem swoich nowych farb 'Karmański'.
Dlaczego znowu coś 'pierwszego'? Jestem na etapie poznawania różnych technik, ale mam nadzieję zostać przy akwareli na trochę dłużej.

   Przebudowana galeria17 marca 2013

  Mając nieco wolnego z powodu rekolekcji, a także czekając na wiosnę i nowy album Daft Punk, postanowiłem upiększyć stronę. W moich planach galeria miała być bardziej przejrzysta i wygodniejsza, teraz wydaje mi się, że plan się powiódł. Najnowszę wersję pieszczotliwie nazwałem 'KomArt 4.0'. Choć rysunku jest o wiele mniej, to niewiele ustępuje fotografii pod względem systematyki. Spowodowane jest to tym, że zamierzam się rozwijać przede wszystkim w tym kierunku.
Teraz zapraszam do zwiedzenia mojego królestwa >>.   Grzyby9 marca 2013

  świeże grzybki.

   Wybrzeża Caernu8 marca 2013

  Oto mój najlepszy i drugi za razen akrylowy malunek - wybrzeże fiordowe. Inspirowałem się zdjęciami z internetu, a także pracami mojego ulubionego rysownika - Grzegorza Rosińskiego. Jestem całkiem zadowolony z efektu, choć widzę wiele wad (pomijając niepowalający ogół), jak zbyt ciemna woda i średnie cienie na skałach.


Pokaż stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18