English

dziennik diary



   Drzewo19 stycznia 2013

  Mój pierwszy porządny digital painting - rosnąca na łące lipa. Skupiłem się na drzewie, dodając potem lekkie tło.





   Inne grzyby19 stycznia 2013

  Kolejne grzyby - na A4





   Grzyby18 stycznia 2013

  Są i grzyby.





   Błonkówki i motyle14 stycznia 2013

  Błonko- i łuskoskrzydłe - szczęśliwe obiekty zaktualizowanych fotografii.







   Śmilaki10 stycznia 2013

  Uwielbiam je. Ślimaki - czasem nieco klejące, ale kolorowe, śliczne, pocieszne i nigdzie się nie spieszące (dzięki czemu dosyć łatwo je sfotografować). Moje hobby zaczynało się od brzuchonogów i niektórzy z nimi na pierwszym miejscu kojarzą moje zdjęcia. Nie bez przyczyny, a skorupa ślimacza znalazła swoje miejsce w logo strony. Gdy ja zacząłem poszerzać horyzonty, straciły nieco ze swojej świetności. Dzisiaj jednak chciałbym o nich przypomnieć pokazując 12 zdjęć.
  Tym razem wstawiłem drugie zdjęcie ze 'ślimaczego pola' z Francji, które wciąż jest dla mnie zagadką. Skąd tyle się ich tam wzięło? A może to jakieś pole uprawne? W końcu, jeśli chodzi o ślimaki, to z tymi Francuzami nigdy nie wiadomo...





   Kolejna aktualizacja9 stycznia 2013

  Czas odświeżyć krajobrazy!





   Niespodziewana Podróż8 stycznia 2013



  Trzy dni temu byłem na pierwszej adaptacji 'Hobbita'. Nie owijając w bawełnę, powiem krótko - genialny film. Od miesięcy czekałem, aż będę mógł go zobaczyć, a ponieważ go zobaczyłem, to wiem, że z następnymi częściami będzie tak samo.
  Nie chcę pisać recenzji (nawet mi by się nie chciało), chciałbym tylko odnotować film z tej racji, iż wpłynął on na mnie w mocny sposób. śródziemie Tolkiena, obok Zapomnianych Krain Eda Greenwooda jest moim ulubionym światem fantasy. Peter Jackson ukazał je w nieco inny sposób, niż je sobie wyobrażam, ale nie przeszkadza mi to - traktuję 'Hobbita' jako odczucia scenarzysty i reżysera, a nie jako oficjalne odwzorowanie, którym należy się kierować, aby zrozumieć Tolkiena. Dzięki temu mogłem w pełni czerpać przyjemność z oglądania fantastycznych krajobrazów, po prostu genialnych scen ucieczki w kopalni, a także charyzmatycznych krasnoludów. Tak, film tchnął we mnie wiele energii i ochoty do pracy. Być może stąd ostatnia grafika. Serdecznie zachęcam do obejrzenia (także wtóry raz). Nawet jeśli się nie jest fanem tych klimatów, warto obejrzeć 'Hobbita', który jak sądzę, zgarnie kilka Oscarów.

grafika pochodzi z facebookowego fanpage'u 'The Hobbit: An Unexpected Journey'



   Kolejna aktualizacja4 stycznia 2013

  Tym razem odnowione ''chrząscze''.





   Krok w nowy rok2 stycznia 2013

  Dobrze, pryznaję, być może poprzedni wpis był nieco zbyt optymistyczny. Przejrzałem na oczy oglądając Arsenal remisujący z Southamptonem, a także wracając do szkoły po przerwie świątecznej. Wspominając jeszcze 2012r, chciałbym podziękować za okrąglutkie 1400 odwiedzin. średnio dziennie strona była odwiedzana prawie 4 razy, co dla tak skromnej strony znaczy bardzo wiele.
Mimo całego zamieszania z tym całym 2013. fajnie zmienić jedną z cyferek u dołu strony, jak dla mnie ''2010-13r.'' budzi respekt :]

W ramach nieuczenia się na biologię postanowiłem zaktualizować galerię z pluskwiakami.





   Podsumowanie roku30 grudnia 2012

  2012. prawie za nami. Przetrwaliśmy polsko-ukraińskie Mistrzostwa Europy, zalew koreańskiego popu, upadek kilku bogatych firm, parę mniejszych kryzysów, rewolucji... nie wspominając jeszcze o ostatnim końcu świata! Tak, to był rok pełen wielkich rzeczy i nie zawiódł oczekiwań fanów nawet największych wrażeń. No, może nie licząc ostatniego wydarzenia.
  Dwunasty rok tego millennium to także ważny okres dla mojej ukochanej strony - chociażby dlatego, że to w tym roku otrzymała swoją obecną nazwę i szatę graficzną. Galeria zalicza progres dzięki stale kształtującym się sposobie działania, a także coraz wyższym poziomie obecnych tu prac.
  W przyszłym roku zamierzam piąć się wyżej, przede wszystkim doskonaląc umiejętności z zakresu rysunku i malarstwa. Mam nadzieję, że strona będzie jeszcze częściej odwiedzana, nie tylko przeze mnie, boty i przypadkowych internautów. No, chyba, że mam stałych oglądaczy z Finlandi, Wietnamu, a nawet z Arabii Saudyjskiej. Jeśli tak, to tylko chciałbym ich widywać częściej w statystykach odwiedzin. Krótko mówiąc, końca dobiega bardzo udany rok, a przyszły ma być jeszcze lepszy. Oby wam też się powodziło w 2013r!




Pokaż stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18