English

dziennik diary   Nowe paski15 grudnia 2012

  W ramach upiększeń strony, nowe paski rozdzielające newsy.   Zima9 grudnia 2012

  Zima ze śniegiem skutecznie zniechęcają mnie do fotografowania na mrozie. Z tego względu wrzucam dwa stare zdjęcia.

   Zwiastun Assassin's Creed III30 listopada 2012

  W październiku, w sieci pojawił się zwiastun trzeciej części gry Assassin's Creed. Bardzo mnie zaintrygował. To, czym gra zwraca na siebie uwagę, jest w dużej mierze grafika. Można mieć wątpliwości, czy to film, czy gra video. W tle perfekcyjnie dobrana muzyka, a całość...Według mnie, ten film jest (Nie boję się użyć tego słowa wobec współczesnej gry. Trzeba pamiętać, że grafika trójwymiarowa to także odnoga sztuki, i mimo wielkich budżetów w tym przypadku, video powoduje u mnie przypływ adrenaliny. Wracając do owego słowa, to jest nim słowo...) piękny. Nie zagłębiając się w grę, która podobno jest jeszcze lepsza niźli poprzednie odsłony, co oznacza, że musi być naprawdę świetna, warto jeszcze zwrócić uwagę na samą muzykę; Imagine Dragons - Radioactive.

   Pajęczaki25 listopada 2012

  Aktualizacja w ''Pajęczakach''

   Aktualizacja grafiki25 listopada 2012

  Nieco odświeżona szata graficzna na topce.   Wystawa ''Toskania''22 listopada 2012

  

Jeśli ktoś ma blisko i znajdzie czas do końca stycznia przyszłego roku, to może odwiedzić policką Bibliotekę, a z nią wystawę fotograficzną Pana Marka Gruma. Zdjęcia warte są obejrzenia oraz powzdychania z zazdrości i zachwytu.
grafika pochodzi z pgf.police.pl   Prowansja: kolejne podejście25 października 2012

   Po raz wtóry wziąłem się za zdjęcia z wakacji '10. Efekty są całkiem inne, niż poprzednio, a zdjęcia reprezentują dużo wyższy poziom. Zapraszam do obejrzenia prac.

   Pazdziernikowe wrzosy20 października 2012

  Zdjęcie z początku pazdziernika.

   Grzyby po raz drugi07 października 2012

  Warto było wstać dzisiaj wcześniej. Znowu grzyby, ale nie bez powodu - trzy fotki, jeszcze ciepłe po porannym fotografowaniu.

   Grzyby05 października 2012

  Mały remont w ''Grzybach'', dwa zdjęcia usunąłem i dwa dodałem. Zamierzam robić takie porządki raz na jakiś czas, usuwając stare zdjęcia - fotki, na które patrzę dziś i nie wiem, co w nich widziałem kiedyś :]


Pokaż stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18