gwiezdnyhusarz @ instagramo mnie about me


     Serdecznie witam na mojej stronie internetowej!

    Mam 19 lat i urodziłem się w Policach koło Szczecina. Sztuka to dla mnie podróż. Podróż przez całe życie, ale też każdorazowa do świata wyobraźni i kolorów, stąd nie ograniczam się jedną techniką, a poszukuję nowych środków.

    Obecnie jestem uczniem Liceum Plastycznego w Szczecinie. Jako młody twórca, wciąż poszukuję i się rozwijam. Tutaj chciałem się podzielić częścią moich tworów. Czy traktuję je jako wielkie dzieła? Bynajmniej. To moja droga, poszukiwania coraz lepszych środków wyrazu. Ale z umiłowania do piękna, staram się by jakoś to wyglądało :]

   Strona mojego autorstwa, same skrypty php autorstwa mojego Taty :] Zdjęcia można udostępniać i pokazywać w innych miejscach, jeśli pojawi się informacja o autorze, a cel przedsięwzięcia nie będzie miał charakteru komercyjnego (CC BY-NC). Zazwyczaj tworzę w plenerze, w domu, inspirując się wieloma obrazami, filmami i muzyką. Ale jeśli moje praca odwzorowuje inną, zawsze informuję o oryginale. Zdjęcie w podstronie "galeria" zrobiła mi Moja Mama, a fotki obok zrobiła mi Moja Księżniczka :]


     It's a great pleasure to see you on my website!

    I'm 19 and I'm a young creator. The art is a journey for me. The journey through the whole life, but also the journey everytime I go to a world of imagination and colours. so I don't stick in one medium and I look for the new things.

    Currently I'm a student of School of Art in Szczecin (Poland). As the young adept, I still explore and gain experience. I wanted to share a part of my doodles here. Do I think about them as the great opuses? No way. This is my way, searching of better and better means of expressions.


kontakt contact


   grzeskomarec@wp.pl

   Facebook

   Komar4 na deviantArt

   instagram


linki przyjaciół moich friends


Zosia Helak - Fotogaleria Mojej Babci (u której też skanuję moje prace na A4! :])
Pictografio - Fotoblog Krzysztofa Helaka, Mojego Wujka
fallenSUN - strona poświęcona fotografii i modelarstwie Mojego Przyjaciela Thorasha