gwiezdnyhusarz @ instagramo mnie about me


     Serdecznie witam na mojej stronie internetowej!

    Mam 20 lat i urodziłem się w Policach koło Szczecina. W 2018 roku ukończyłem Liceum Plastyczne w Szczecinie i zacząłem swoją przygodę z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. Jako młody twórca, wciąż poszukuję i się rozwijam. Tutaj chciałem się podzielić częścią moich tworów. Których bynajmniej nie traktuję jako wielkie dzieła. To moja droga, poszukiwania coraz lepszych środków wyrazu. Mimo to zawsze wkładam serducho w to, by dać z siebie wszystko w każdej kresce i plamie. Uczestniczyłem w kilkunastu plenerach szkolnych i jednym ogólnopolskim oraz ponad 10 wystawach grupowych w 5 różnych miastach. Niedawno zrobiłem swoją pierwszą autorską wystawę noszącą nazwę Drogowskazy.

   Strona mojego autorstwa, same skrypty php autorstwa mojego Taty :] Zdjęcia można udostępniać i pokazywać w innych miejscach, jeśli pojawi się informacja o autorze, a cel przedsięwzięcia nie będzie miał charakteru komercyjnego (CC BY-NC). Zazwyczaj tworzę w plenerze, w domu, inspirując się wieloma obrazami, filmami i muzyką. Ale jeśli moje praca odwzorowuje inną, zawsze informuję o oryginale. Zdjęcie w podstronie "galeria" zrobiła mi Moja Mama.


     It's a great pleasure to see you on my website!

    I'm 20 and I'm a young creator from Police, Poland. In 2018 I finished the School of Art in Szczecin (Poland) and I started my adventure with the University of the Arts in Poznań. As the young adept, I still explore and gain experience so I don't stick in one medium and I look for the new things. I wanted to share a part of my doodles here. This is my way, searching of better and better means of expressions.

    


kontakt contact


   grzeskomarec@wp.pl

   Facebook

   Komar4 na deviantArt

   instagram


linki przyjaciół moich friends


Zosia Helak - Fotogaleria Mojej Babci (u której też skanuję moje prace na A4! :])
Pictografio - Fotoblog Krzysztofa Helaka, Mojego Wujka
fallenSUN - strona poświęcona fotografii i modelarstwie Mojego Przyjaciela Thorasha